Trumpa informacija

Paskirtis:

Atvirkštinio osmoso sistema ECOSOFT MO6000LPD MINI skirta vandens demineralizacijai, buitiniam ir komerciniam naudojimui namuose, kavinėse ir restoranuose, o taip pat pramonėje mažiems technologiniams procesams tenkinti

Pajėgumai: 0,25 m3 / val.

Membranos elemento tipas: Standard - Filmtec XLE-4040, Dow Chemical, JAV

Membranos elementų kiekis: 1

Vamzdžių sujungimo skersmuo: DN 25, DN 15

Sistema yra kompaktiškas, pilnai funkcionaliai užbaigtas modulis. Sistemos įranga, matavimo prietaisai, vamzdynų aprišymas, reguliavimo ir uždarymo armatūra montuojami ant metalinio rėmo.

Demineralizacijos procesas atliekamas su Dow Chemical (JAV) gamintojo Filmtec membraniniais elementais.

Darbo režimo metu membranos modulyje įvyksta vandens atskyrimas į du srautus: demineralizuotas vanduo - membraniškai filtruoja vandenį su dideliu druskos kiekiu - koncentratą.  Modulio vekimo metu dalis koncentrato pašalinama į kanalizaciją ir dalis yra siunčiama į aukšto slėgio siurblį, t.y. koncentrato recirkuliacija. Sistema turi reguliuojamą recirkuliacijos liniją, kuri leidžia kontroliuoti ir reguliuoti koncentrato iškrovos kiekį.

Demineralizuotas vanduo yra paduodamas į kaupimo talpą (talpa į sistemos komplektą neįeina), kurioje yra sumontuotas plūduriuojantis jungiklis, kuris išjungia sistemą, kai talpa yra pilnai užpildyta.

Sistemos automatika užtikrina siurblio elektrinę apsaugą nuo sauso paleidimo, membranų apsaugą nuo aukšto slėgio, įrenginio įjungimą ir išjungimą pagal dimeneralizuoto vandens lygį talpoje, atlieka automatinį hidraulinį membranų praplovimą.

 Atvirkštinio osmoso modulio membrana turi būti periodiškai chemiškai plaunama.

Papildoma įranga:

Jei reikia, siūlomas modelis gali būti komplektuojamas su antiskalanto dozavimo siurbliu; kontroleriu su demineralizuoto vandens elektros laidumo indikatoriumi.

Naudojamos medžiagos:

Antiskalantas, mechaninio filtro polipropileno kasetės.