Trumpa informacija

ĮRANGOS APRAŠYMAS

   Atskiri MR 1500-2500 serijos hidrauliniai moduliai su siurblių grupe, skirti inercijos didinimui hidraulinėse oro kondicionavimo sistemose, gyvenamuosiuose ir pramoninės paskirties pastatuose.

   Modulyje įrengta kaupiamoji talpa šaltam vandeniui, leidžia sumažinti kompresoriaus paleidimų skaičių. Dėl to yra padidinami mašinos resursai, sistemos produktyvumas ir atsiranda galimybė naudoti mažesnės galios agregatus, tai leidžia sistemai dirbti prie neprojektinių temperatūrų. Talpos konstrukcija pagaminta iš Peraluman lydinio. Talpų tūris 1500 ir 2500 litrų. Pateikiamos versijos (su priedais) su vienu arba dvejais cirkuliaciniais siurbliais. Komplektuojama su visais, greitam montavimui vietoje reikalingais komponentais.          

VERSIJOS

MR 1500

Talpyklos su 1500 litrų talpa.

MR 2500

Talpyklos su 2500 litrų talpa.

CHARAKTERISTIKOS

  • Atraminė konstrukcija, padengta milteliniais dažais, sudaryta iš Peraluman lydinio arba  cinkuoto plieno. Lengvai nuimamos panelės leidžia lengvai pasiekti agregato vidinę dalį, tai palengvina montavimo ir kitus darbus.
  • Elektros skydelis pateikiamas tik komplekte su cirkuliaciniu siurbliu. Elektros skydelis turi: pagrindinį jungiklį su durų spynos rakinimo įtaisu, kontaktoriūs su apsauga cirkuliacinių siurblių, antrinio kontūro ir elektrinių šildytuvų, kontrolines (signalines) lempas, relės išėjimus ir gnybtus išoriniams prijungimams.  
  • Vandens kontūras apima: izoliuotą inercinę (kaupiamoji) talpą, automatinį oro išleidimo vožtuvą, apsauginį vožtuvą, manometrą ir plėtimosi indą, automatinę papildymo grupę , vandens uždarymo vožtuvą.

PRIEDAI

Gamykliškai sumontuoti priedai:

PU1 – PU5   Viengubas cirkuliacinis siurblys

PD1 – PD5    Dvigubas cirkuliacinis siurblys

FS                 Neužšaloma šildoma talpa

FU                Neužšaloma šildoma talpa ir cirkuliacinis siurblys

FD                Garintuvo šildytuvas SPD