Trumpa informacija

ĮRANGOS APRAŠYMAS

    GEOTHERMIC serijos reversiniai šilumos siurbliai skirti buitiniam naudojimui, gali užtikrinti vandens šildymą ir šaldymą oro kondicionavimo sistemoms, o taip pat buitinio karšto vandens gamybą (iki 65°C). Šie įrenginiai naudoja atsinaujinančios šilumos šaltinį, esanti grunte. Švarus, pasiekiamas, atsinaujinantis ir neribotas šilumos šaltinis, kuri galima naudoti šilumos perdavimui namams visą parą, garantuojant aukštą komforto lygį ir nemokamą energiją, net 75% šilumos energijos pasiimama iš grunto. GEOTHERMIC reversiniai šilumos siurbliai pilnai pasirengę montavimui. Hidraulinių kontūrų optimizacija užtikrinama aukšto efektyvumo plokšteliniais šilumokaičiais, mažais slėgio nuostoliais, cirkuliaciniais siurbliais visuose hidrauliniuose kontūruose. Manometrai įrengti geoterminiame ir karšto vandens kontūruose. Be to, įrengti išsiplėtimo indai, apsauginiai vožtuvai, o karšto buitinio vandens kontūre įrengtas kintamo greičio cirkuliacinis siurblis. GEOTHERMIC agregatai yra integruotos sistemos dalis, su kontrolerio pagalba kontroliuojama kondicionavimo sistema ir karšto buitinio vandens naudojimas. Tuo pačiu metu atliekamas fankoilų ir saulės kolektorių sistemos valdymas.  Platus gamykliškai sumontuotų ir atskirai pateikiamų priedų pasirinkimas užtikrina serijos lankstumą ir funkcionalumą.  

         

VERSIJOS

CWW/GEO

Reversinis geoterminis šilumos siurblys su buitinio karšto vandens gamyba

CHARAKTERISTIKOS

• Konstrukcija sudaryta iš storų cinkuotų lakštų, padažytų epoksidiniais milteliniais dažais, įrengta ant guminių antivibracinių pagrindų.
• Spiraliniai kompresoriai su alyvos stebėjimo akute, vidine apsauga nuo perkaitimo ir karterio šildytuvu, jeigu reikia.
• Kondensatorius plokštelinio šilumokaičio tipo iš nerūdijančio plieno AISI 316 su įrengtu elektriniu šildytuvu, šilumokaičio apsaugai nuo užšalimo.
• Garintuvas plokštelinio šilumokaičio tipo iš nerūdijančio plieno AISI 316 su įrengtu elektriniu šildytuvu, šilumokaičio apsaugai nuo užšalimo.
• R407C šaldymo agentas.
• Elektros skydelis turi: pagrindinį jungiklį su durų spynos rakinimo įtaisu, saugiklius, kompresoriaus ir siurblio kontaktorius .
• Elektroninis išsiplėtimo vožtuvas proporcionalaus valdymo, greito veikimo ir aukšto patikimumo dėka, garantuotai palaiko stabilų šilumos siurblio darbo režimą, tokiu būdu, užtikrinamas mažesnis elektros suvartojimas.   
• Vandens kontūras skirstomas į pirminio kontūro sistemą, karšto buitinio vandens kontūrą ir geoterminį kontūrą. Sudėtis apima: cirkuliacinį siurblį, apsauginį vožtuvą ir plėtimosi indą.

PRIEDAI

Atskirai tiekiami priedai:

AL     Iš sistemos pusės inercinė talpa

KI      Hidromodulis

HW    Akumuliacinė talpa skirta DHW

HWS  Akumuliacinė talpa karšto vandens gamybai su saulės kolektoriais

FC      Laisvo šaldymo (FREE-COOLING) opcija

KS      Papildomas komplektas saulės kolektoriams

PASTABOS

(1)  Vartotojo kontūras: spinduliavimo sistema įėjime/išėjime 30°C /35°C.

(2)  Išorinis kontūras: geoterminis gręžinys glikolio-vandens mišinys 20%  įėjime/išėjime 0°C /-3°C.

(3)  Vartotojo kontūras: spinduliavimo sistema įėjime/išėjime 23°C /18°C.  

(4)  Išorinis kontūras: geoterminis gręžinys glikolio-vandens mišinys 20%  įėjime/išėjime 25°C /30°C.

(5)  Karšto buitinio vandens kontūras įėjime/išėjime 45°C /50°C.  

(6)  Garso slėgio lygis nustatytas laisvos erdvės sąlygomis 1 m atstumu nuo bloko, pagal ISO 3744.

(*)  C pusė: el. skydo pusė.