Trumpa informacija

ĮRANGOS APRAŠYMAS

   CWW/CCY 2921 – 11682 CENTRITEK serijos inovacinės šalčio mašinos, naudojančios R134a šaldymo agentą, tai CLINT gamyklos šaldymo sistemų technologinių galimybių ir inovacinių sprendimų  viršūnė. Šie įrenginiai skirti didelės galios sistemoms, kurios intensyviai dirba visus metus. Šalčio mašinos aprūpintos INVERTER technologija, naudoja naujausių technologijų išcentrinius kompresorius, tai leidžia pasiekti didelės reikšmės EER ir ESEER koeficientus: 6,4 esant pilnam apkrovimui ir iki 10 esant nepilnam apkrovimui. Labai didelis šios serijos įrenginių patikimumas pasiekiamas dėl kruopštaus galios reguliavimo, netgi esant nepilnam apkrovimui ir tai leidžia minimalizuoti kompresoriaus sustojimų ir paleidimų skaičių, prailginti kompresoriaus veikimo laikotarpį. Mechaninių dalių tvirtumas ir platus priedų pasirinkimas daro įrenginį tvirtu ir lanksčiu produktu, tinkančiu daug kur taikyti. Be to, šios serijos įrenginiai gali būti kontroliuojami nuotoliniu telekomunikacijų būdu per ryšio protokolus GSM/GPRS/TCP-IP pastoviam agregato darbo monitoringui, avarijų kontrolei ir darbo operacijų žurnalui.            

VERSIJOS

CWW/CCY

Tik šaldymas

CHARAKTERISTIKOS

 • Atraminė konstrukcija iš cinkuoto plieno, padengta poliesterio milteliniais dažais.
 • Pusiau sandarus išcentrinis kompresorius su didelio stiprumo aliuminio lydinio rotoriumi. Kompresorius su krumpline pavara ir pakrovimo bei iškrovimo mechanizmu , sudarytas iš įėjimo nukreipiamųjų menčių. Elektrinis variklis: asinchroninis, dvipolis, hermetinis, lengvai prieinamas aptarnavimui ir su skystu freonu aušinamu rotoriumi.
 • Vamzdelinio tipo kondensatorius su iš ketaus pagamintu, lengvai nuimamu dangčiu techninio aptarnavimo patogumui.
 • Apsemto vamzdelinio tipo garintuvas su aukšto efektyvumo korpusu skirtu R134a freonui.
 • R134a šaldymo agentas.
 • Elektros skydelis turi: pagrindinį jungiklį su durų spynos rakinimo įtaisu, saugiklius, elektroninį/ skaitmeninį įtaisą kompresorių apsaugai, apsaugą nuo ventiliatoriaus perkaitimo, rėlę ir terminalus išoriniams prijungimams.  .
 • CENTRISOFT kontrolės ir valdymo sistema aprūpinta RS 485 sąsaja ir nuotolinio monitoringo įrenginiu dirbančiu per ryšio protokolus GSM/GPRS/TCP-IP.

PRIEDAI

Gamykliškai sumontuoti priedai:

MW    Vamzdelinio šilumokaičio dangtis (jūrinio vandens naudojimo)

PW     Aukšto vandens slėgio šilumokaičiai

CK     Vario – nikelio arba nerūdijančio plieno vamzdžiai

Atskirai tiekiami priedai:

FE      Garintuvo šildytuvas

SS      Švelnus paleidimas

VALDYMO PANELĖ

Įrenginys aprūpintas kontrolės sistema CENTRISOFT su jutikliniu ekranu, mašinos funkcionavimo būklės ir parametrų demonstracijai. Naujausios kartos programinė įranga su skaičiavimo algoritmu optimizuoja kompresoriaus, uždaromųjų ir kitų vožtuvų eksploatavimo sąlygas ir išsaugo agregato aukšto darbo efektyvumo sąlygas.

CENTRITEK  šalčio mašinos yra apsaugotas nuo gedimų atsitikus staigiam sustojimui, agregatuose įrengti spyruokliniai stūmokliai, todėl elektros dingimo atveju priverstinai sutepamas kompresorius.

LEGENDA

 1. Maitinimo šaltinis
 2. Paleidimo skydas
 3. Kompresoriaus maitinimo šaltinis
 4. Kontroleris
 5. Išcentrinis kompresorius

CENTRITEK įrenginiai yra kompaktiški, lengvo montavimo ir pajungimo prie sistemos, techninis aptarnavimas palengvintas, dėka patogaus komponentų išdėstymo priėjimui. Dviejų kompresorių šalčio mašinos modelio atveju, vieno kompresoriaus sustojimas nesustabdo mašinos veikimą.  

PASTABOS

 1. Šaltas vanduo nuo 12 ° C iki 7 °C, vandens temperatūra kondensatoriaus įėjime/išėjime  30 °C/35°C.