Trumpa informacija

ĮRANGOS APRAŠYMAS

     Kasetiniai fankoilai TCW serijos montuojami pakabinamose lubose. Ši serija tinka naudojimui buitiniuose ir komerciniuose objektuose: ofisuose, viešbučiuose, restoranuose, sporto salėse ir parduotuvėse. 

    TCW serijos fankoilai naudojami vandeninėse kondicionavimo sistemose, tiekia vėsų orą ir pasižymi žemu triukšmo lygiu. Jeigu fankoilai naudojami žiemos sezono metu šildymo sistemoje (naudojant termofikatą iš CŠT arba šilumos siurblį), tai jie tiekia šiltą orą ir tenkina šildymo sistemos poreikius. Filtras sulaiko dulkes ir palaiko aukštą oro kokybę patalpose. Filtras parastai aptarnaujamas, lengvai išvalomas ir palaiko sanitarinius-techninius standartus, kas ypač svarbu patalpose su dideliu skaičiumi žmonių.

    TCW serijos fankoilai gali būti naudojami su inovacine nuotolinio monitoringo ir kontrolės sistema CLIMAFRIEND, kuri palaiko optimalias komforto sąlygas patalpose.         

VERSIJOS

TCW

Blokas su bazine komplektacija

TCW/V

Blokas su trieigiu on/off vožtuvu

TCW/WB

Blokas su šilumokaičiu 4-vamzdžių sistemai

TCW/WB/V

Blokas su gyvatuku 4-vamzdžių sistemai ir trieigiu on/off vožtuvu

TCW/EH

Blokas su elektriniu šildytuvu

TCW/EH/V

Blokas su elektriniu šildytuvu ir trieigiu on/off vožtuvu

CHARAKTERISTIKOS

 • Fankoilo, montuojamo pakabinamose lubose kur ribotas gylis - nedaugiau kaip 287 mm, matmenys atitinka  montavimui standartinių surenkamų pakabinamų lubų konstrukcijoje (600x600 mm arba 600x1200 mm). Fankoilai specialiai suprojektuoti paprastam montavimui, hidrauliniams ir elektros prijungimams, patogus priėjimas prie vidinių elementų per priekinio skydelio groteles.
 • Korpusas pagamintas iš izoliuotų cinkuotos skardos lakštų; yra atšakos sujungimui su sklende lauko oro paėmimui ir atšakos gretimos patalpos kondicionavimui (šiuo atveju gretimoje patalpoje turi būti žemesnis slėgis)
 • Kombinuotos oro paskirstymo/paėmimo grotelės su oro filtru ir rankiniu oro paskirstymo reguliavimu keturiomis kryptimis. Oro paėmimo grotelės bloko viduryje.
 • Išcentrinis ventiliatorius, tiesiogiai sujungtas su trijų greičių varikliu įrengtu ant elastinių atramų ir turinčiu apsaugą nuo perkrovos.
 • Drenažinis siurbliukas su plūde ir trejais lygiais (įjungimo, išjungimo, avarinis). Pakelia kondensatą iki 600 mm aukščio, toliau kondensato nutekėjimas vyksta savytaka.
 • Šilumokaitis pagamintas iš varinių vamzdelių su aliuminio plokštelėmis, turi oro nuvedimo sklendę.
 • Kaip priedas siūlomas elektrinis šildytuvas, turintis šiluminę apsaugą nuo pernelyg padidėjusios temperatūros, kuri užtikrinama dvejais automatiniais arba rankinio valdymo termostatais.
 • Parastai aptarnaujamas, lengvai išvalomas filtras, prieinamas per oro paskirstymo/paėmimo groteles.
 • Integruota elektros komutacinė dėžutė (42 ÷ 54). Išorinė elektros komutacinė dėžutė (84-104).

PRIEDAI

Atskirai tiekiami priedai:

DRM  Nuotolinis valdymo pultas

DRA   Nuotolinis automatinis valdymo pultas

V2       Trieigis on/off vožtuvas 2-vamzdžių sistemai

V4       Trieigis on/off vožtuvas 4-vamzdžių sistemai

PASTABOS

(1)     Oro temperatūra patalpoje (sauso termometro) 27 °C, (šlapio termometro) 19 °C; vandens temperatūra 7 °C/12 °C .

(2)     Oro temperatūra patalpoje (sauso termometro) 20 °C; vandens temperatūra 70 °C/60 °C.

(3)     Vieno metro atstumu ir su 0,5 s. atgarsiu.  

 (N.B)    

 • Maksimalus darbinis slėgis 10 barų;
 • Maksimali įtekančio vandens temperatūra 90 °C;
 • Pritaikytas darbui su etilenglikolio mišiniu