Trumpa informacija

ĮRANGOS APRAŠYMAS

   CHA/TTY/FC 1301-1 – 5004-2 TURBOLINE serijos inovacinės šalčio mašinos, naudojančios R134a šaldymo agentą, sukurtos geriausiam sprendimui, komercinės ir pramoninės paskirties pastatų  kondicionavimo sistemų poreikiams tenkinti. Šalčio mašinos sukurtos su ypatingu dėmesiu kiekvienam konstrukcijos aspektui. Veikiantys be alyvos išcentriniai kompresoriai TURBOCOR, kurių turbinos ašis sukasi magnetiniame lauke, valdoma integruotu elektroniniu kontroleriu TURBOSOFT, o taip pat  apsemto vamzdis – lakštas tipo garintuvai ir FREE-COOLING oriniai kondensatoriai, viskas tai užtikrina aukštą energetinį efektyvumą, žemą triukšmo lygį, neprilygstamos reikšmės ESEER koeficientą ir nereikia naudoti inercines talpas. Priklausomai nuo aplinkos oro temperatūros, mikroprocesorinis kontroleris valdo agregato režimus: šaldymo, FREE COOLING arba mišrus (šaldymas ir FREE COOLING). Šalčio mašina taip pat aprūpinta nuotolinio  kontroliavimo telekomunikacijų būdu sistema per ryšio protokolus GSM/GPRS/TCP-IP pastoviam agregato darbo monitoringui, avarijų kontrolei ir darbo operacijų žurnalui per web tinklapį.       

VERSIJOS

CHA/TTY/FC

Tik šaldymas

CHARAKTERISTIKOS

 • Atraminė konstrukcija iš cinkuoto plieno, padengta poliesterio milteliniais dažais.
 • Pusiau sandarūs išcentriniai kompresoriai su dviguba turbina TURBOCOR, kurios ašis randasi magnetiniame lauke, be alyvos. Apsauga nuo perkaitimo, automatinė antikavitacinė sistema, tolygaus galios reguliavimo sistema, dėka įmontuoto dažnio keitiklio. Kompresoriaus maitinimo grandinė: su elektrolitinių kondensatorių rinkiniu, augimo kontrolei elektros dingimo atveju, su reaktoriumi skirtu galios koeficiento korekcijai ir su EMI filtru elektromagnetiniam suderinamumui.       
 • Ašinis ventiliatorius, tiesiogiai sujungtas su elektros varikliu.
 • Kondensatorius FREE-COOLING pagamintas iš varinių vamzdžių su aliuminio kanalais.
 • Apsemto vamzdelinio tipo garintuvas, skirtas darbui su vienu R134a freonu arba su dvejais nepriklausomais freono kontūrais ir vienu vandens kontūru.
 • R134a šaldymo agentas.
 • Elektros skydelis turi: pagrindinį jungiklį su durų spynos rakinimo įtaisu,
  saugiklius, elektroninį skaitmeninį įtaisą kompresorių apsaugai, apsaugą nuo ventiliatoriaus perkaitimo, relę ir terminalus išoriniams prijungimams.  .
 • TURBOSOFT kontroleris komplekte su RS 485 sąsaja ir nuotolinio monitoringo įrenginiu dirbančiu per ryšio protokolus GSM/GPRS/TCP-IP.
 • Elektroninis prietaisas tolygiam kondensatoriaus ventiliatoriaus greičio reguliavimui, kad sumažinti triukšmo lygį. Taip pat prietaisas leidžia eksploatuoti  šalčio mašiną šaldymo režimu prie išorės oro temperatūros iki -20 ° C.

PRIEDAI

Gamykliškai sumontuoti priedai:

IM       Apsauginis modulis

HRT/P Pilna šilumos rekuperacija lygiagrečiai

PU       Viengubas cirkuliacinis siurblys

PD       Dvigubas cirkuliacinis siurblys

CP       Laisvo potencialo kontaktai

Atskirai tiekiami priedai:

CR     Nuotolinio valdymo pultas

IS       RS 485 sąsaja

RP     Apsauginės metalinės grotelės kondensatoriui

AG     Guminės vibroatramos

AM     Spyruoklinės virbroatramos

FL      Srovės jungiklis

PASTABOS

(1)    Šaltas vanduo ( 30% etilenglikolio mišinys) nuo 15 ° C iki 10 ° C, išorinė oro temperatūra 35 ° C.

(2)    Aplinkos oro temperatūra, prie kurios šalčio mašina šaldo vandenį, nurodyta (1) punkte.

(3)      Triukšmo lygis pagal standartus ISO 3744 ir Eurovent 8/1.

(4)    Garso slėgio lygis nustatytas laisvos erdvės sąlygomis 1 m atstumu nuo bloko, pagal ISO 3744.

(*)    D pusė: el. skydo pusė.