Trumpa informacija

ĮRANGOS APRAŠYMAS

   CHA/TTY 1301-1 – 5004-2 TURBOLINE serijos inovacinės šalčio mašinos sukurtos, kad pateikti geriausią sprendimą kondicionavimo sistemų poreikiams tenkinti. Efektyvumas prie dalinių šilumos apkrovų, žemos paleidimo įtampos, žemas triukšmo lygis agregato darbo metu, sumažintas agregato svoris, išskirtinė konstrukcija ir dėmesys kiekvienam gamybiniam aspektui daro TURBOLINE seriją aukščiausiu pasiekimu įrangos vystymosi istorijoje.

   Veikiantys be alyvos išcentriniai kompresoriai TURBOCOR, kurių turbinos ašis sukasi magnetiniame lauke, valdoma elektroniniu kontroleriu TURBOSOFT, o taip pat  apsemto vamzdelinio tipo garintuvai ir oriniai kondensatoriai, tradicinio arba MICROCHANNEL tipo, viskas tai užtikrina aukštą energetinį efektyvumą su idealiomis paleidimo ir darbo įtampomis ir nereikia naudoti inercines talpas. Lyginant su tradicinėmis šalčio mašinomis su sraigtiniais kompresoriais,  TURBOLINE serijos šalčio mašinos turi mažesnes eksploatacijos išlaidas viso eksploatavimo laiko periodo metu. Mažesnėmis eksploatacijai išlaidomis sutaupoma iki 50%. Be to, šios serijos įrenginiai gali būti kontroliuojami nuotoliniu telekomunikacijų būdu per ryšio protokolus GSM/GPRS/TCP-IP pastoviam agregato darbo monitoringui, avarijų kontrolei ir darbo operacijų žurnalui.       

VERSIJOS

CHA/TTY

Tik šaldymas

CHA/TTY/MC

Tik šaldymas su MICROCHANNNEL kondensatoriumi

CHARAKTERISTIKOS

 • Atraminė konstrukcija iš cinkuoto plieno, padengta poliesterio milteliniais dažais.
 • Pusiau sandarūs išcentriniai kompresoriai su dviguba turbina TURBOCOR, kurios ašis randasi magnetiniame lauke, be alyvos. Apsauga nuo perkaitimo, automatinė antikavitacinė sistema, tolygaus galios reguliavimo sistema, dėka įmontuoto dažnio keitiklio. Kompresoriaus maitinimo grandinė: su elektrolitinių kondensatorių rinkiniu, augimo kontrolei, elektros dingimo atveju, su reaktoriumi skirtu galios koeficiento korekcijai ir su EMI filtru elektromagnetiniam suderinamumui.       
 • Ašinis ventiliatorius, tiesiogiai sujungtas su elektros varikliu.
 • Kondensatorius pagamintas iš dviejų varinių vamzdžių su aliuminio kanalais arba iš aliuminio kanalo MICROCHANAL tipo.
 • Apsemto vamzdelinio tipo garintuvas, skirtas darbui su vienu R134a freonu arba su dvejais nepriklausomais freono kontūrais ir vienu vandens kontūru.
 • R134a šaldymo agentas.
 • Elektros skydelis turi: pagrindinį jungiklį su durų spynos rakinimo įtaisu,
  saugiklius, elektroninį skaitmeninį įtaisą kompresorių apsaugai, apsaugą nuo ventiliatoriaus perkaitimo, rėlę ir terminalus išoriniams prijungimams.  .
 • TURBOSOFT kontroleris komplekte su RS 485 sąsaja ir nuotolinio monitoringo įrenginiu dirbančiu per ryšio protokolus GSM/GPRS/TCP-IP.
 • Elektroninis prietaisas tolygiam kondensatoriaus ventiliatoriaus greičio reguliavimui, kad sumažinti triukšmo lygį. Taip pat prietaisas leidžia eksploatuoti  šalčio mašiną šaldymo režimu prie išorės oro temperatūros iki -20 ° C.

PRIEDAI

Gamykliškai sumontuoti priedai:

IM       Apsauginis modulis

HR       Ekonomaizeris

HRT/S Pilna šilumos rekuperacija nuosekliai

HRT/P Pilna šilumos rekuperacija lygiagrečiai

PU       Viengubas cirkuliacinis siurblys

PD       Dvigubas cirkuliacinis siurblys

FE       Garintuvo šildytuvas

CP       Laisvo potencialo kontaktai

Atskirai tiekiami priedai:

CR       Nuotolinio valdymo pultas

RP     Apsauginės metalinės grotelės kondensatoriui

FP     Apsauginės metalinės grotelės kondensatoriui su filtru (išskyrus WP versija)

AG     Guminės vibroatramos

AM     Spyruoklinės virbroatramos

FL      Srovės jungiklis

PASTABOS

(1)      Šaltas vanduo nuo 12 ° C iki 7 ° C, išorinė oro temperatūra 35 ° C.

(2)      Triukšmo lygis pagal standartus ISO 3744 ir Eurovent 8/1.

(3)      Garso slėgio lygis nustatytas laisvos erdvės sąlygomis 1 m atstumu nuo bloko, pagal ISO 3744.

(*)      D pusė: el. skydo pusė.