Trumpa informacija

CHA/K/A/WP 182-P – 604P AQUAPLUS serijos ir energijos efektyvumo klasės A šilumos siurbliai su AQUQLOGIK technologija, naudojantys R410A šaldymo agentą, skirti tenkinti vidutinių ir didelių kondicionavimo sistemų poreikius, buitiniam ir pramoniniam naudojimui. Jie naudojami kondicionavimo fankoilais sistemose patalpoms vėsinti arba pramoninėse patalpose gamybos proceso metu susidariusiai perteklinei šilumai pašalinti.

AQUALOGIC tai technologija, kuri palaiko norimą vandens temperatūrą valdant siurblį ir ventiliatorius, taip pat šiuo atveju akumuliacinė talpa tampa nereikalinga. Todėl įrenginiai gali dirbti netgi su žemu vandens lygiu sistemoje, tai leidžia efektyviai jos naudoti. Be to, tai leidžia pagerinti energetinį efektyvumą ir pasiekti žemą triukšmo lygį.

Esant poreikiui jie gali būti patiekiami su ModBus RS 485 sąsaja, integracijai į inovacinę CLIMAFRIEND sistemą. Tai monitoringo ir valdymo sistema, kuri leidžia programuoti iki 30 skirtingos įrangos vienetų maksimaliam komfortui palaikyti. Netgi agregatų versijos su labai žemu triukšmo lygiu, su ašiniais ventiliatoriais ir plokšteliniais šilumokaičiais ir spiraliniais kompresoriais gali būti komplektuojamos su hidrauliniu kontūru, kuris apima: talpą, siurblį arba talpą su siurbliu. Platus aksesuarų pasirinkimas, atskirai pateikiamų arba įrengtų gamykliškai, užtikrina šios serijos lankstumą ir funkcionalumą.   

VERSIJOS

CHA/K/A/WP/ST

Reversinis šilumos siurblys su AQUALOGIK technologija

CHA/K/A/WP/SSL/ST

Reversinis šilumos siurblys, super tyli versija su AQUALOGIK technologija

CHARAKTERISTIKOS

  • Atraminė konstrukcija iš cinkuoto plieno, padengta poliesterio milteliniais dažais.
  • Spiraliniai kompresoriai su alyvos stebėjimo akute, vidine apsauga nuo perkaitimo ir karterio šildytuvu.
  • Ašinis ventiliatorius, tiesiogiai sujungtas su elektros varikliu.
  • Kondensatorius sudarytas iš varinių vamzdžių su aliuminio plokštelėmis.
  • Garintuvas plokštelinio šilumokaičio tipo iš nerūdijančio plieno AISI 316. Su vienu kontūru šaldymo agento ir vienu vandens (182-P – 453-P modeliuose) ir su dvejais nepriklausomais kontūrais šaldymo agento  ir vienu vandens (524-P – 604-P modeliuose), į komplektą įeina diferencialinio slėgio jungiklis. Įrenginyje įmontuotas šildytuvas, apsaugantis nuo užšalimo.
  • R410A šaldymo agentas.
  •  Elektros skydelis turi: pagrindinį jungiklį su durų spynos rakinimo įtaisu, saugiklius, apsauga nuo kompresoriaus ir ventiliatoriaus perkrovos.ngi
  • Mikroprocesorinis valdymas ir reguliavimas su AQUALOGIK technologija.
  • Hidraulinis kontūras apima: kintamo greičio cirkuliacinį siurblį, apsauginį vožtuvą, manometrą ir plėtimosi indą.

PRIEDAI

Gamykliškai sumontuoti priedai:

IM       Apsauginis modulis

SL       Papildomas triukšmo slopinimo priedas

DS       Ekonomaizeris

BT       Žema temperatūrinis rinkinys

RT       Pilna šilumos rekuperacija

Atskirai tiekiami priedai:

CR       Nuotolinio valdymo pultas

IS         RS 485 sąsaja

RP       Apsauginės metalinės grotelės kondensatoriui

AG     Guminės vibroatramos

MN     Aukšto ir žemo slėgio manometrai