Trumpa informacija

ĮRANGOS APRAŠYMAS

CHA / IK / WP 15 ÷ 61 IDROINVERTER serijos šilumos siurbliai yra sukurti, siekiant patenkinti mažų buitinių ar paslaugų sektoriaus poreikius. Tai labai funkcionalūs ir patikimi įrenginiai, naudojantis R410A šaldymo agentą ir INVERTER rotacinius / spiralinius kompresorius. INVERTER technologija tai nuolatinis kompresoriaus greičio reguliavimas, išlaikant pastovią tiekiamo vandens temperatūrą ir tiksliai  , kur įrengti fankoilai ir kiti vartotojai. Ši technologija suteikia eilę svarbių privalumų: aukštą sezoninę ESEER vertę, sumažina paleidimų įtampas, nereikia naudoti inercinės talpos, nes šaldymo pajėgumas yra nuolat toks, kokio reikia šilumos apkrovos vietose. Nuolatinis šaldymo galingumo valdymas, dėl kompresoriaus greičio reguliavimo,  leidžia sumažinti jo paleidimų / sustabdymų dažnumą, tuo pačiu didinant kompresoriaus resursus. Be to, kompresorius paleidžiamas mažesniu greičiu ir  su mažesnėmis paleidimo įtampomis. IDROINVERTER technologija užtikrina didesnį patikimumą ir minimalią kompresoriaus gedimo riziką. Inovacinis valdymo algoritmas neleidžia sustoti įrenginio darbui prie trumpalaikių šilumos apkrovų sumažėjimo; valdiklis sumažina šaldymo galią ir palaiko nuolatinį įrenginio darbą   

VERSIJOS

CHA/IK/WP

Reversinis šilumos siurblys

CHARAKTERISTIKOS

 • Save palaikanti agregato konstrukcija ant rėmo iš Peraluman lydinio, įrengta ant guminio antivibracinio pagrindo, skydai pagaminti iš cinkuotos skardos.
 • Ašiniai ventiliatoriai su mažo oro kiekio naudojimu ir ypatingo profilio sparnuotė, tiesiogiai sujungtu su elektros varikliu.
 • Kondensatorius sudarytas iš varinių vamzdžių su aliuminio plokštelėmis.
 • Garintuvas plokštelinio šilumokaičio tipo iš nerūdijančio plieno AISI 316  kartu su vandens diferencialinio slėgio jungikliu ir elektriniu šildytuvu apsaugančiu nuo užšalimo.
 • Elektroninis termostatinis vožtuvas.                 
 • R410A šaldymo agentas.
 • Elektros skydelis turi: pagrindinį jungiklį su durų spynos rakinimo įtaisu,
  saugiklius, kompresoriaus ir siurblio kontaktus.
 • Mikroprocesorinė valdymo ir reguliavimo sistema.
 • Elektroninis prietaisas tolygiam kondensatoriaus ventiliatoriaus greičio reguliavimui, kad sumažinti triukšmo lygį. Taip pat prietaisas leidžia eksploatuoti  šalčio mašiną šaldymo režimu prie išorės temperatūros iki -20 ° C.
 • Vandens kontūras apima: termostatą, apsauginį vožtuvą, manometrą ir plėtimosi indą.


PRIEDAI

Atskirai tiekiami priedai:

CR       Nuotolinio valdymo pultas

IS         RS 485 sąsaja

RP        Apsauginės metalinės grotelės kondensatoriui

PASTABOS

(1)      Šaltas vanduo nuo 12 ° C iki 7 ° C, išorinė oro temperatūra 35 ° C.

(2)      Šaltas vanduo nuo 23 ° C iki 18 ° C, išorinė oro temperatūra 35 ° C.

(3)      Karštas vanduo nuo 40 ° C iki 45 ° C, išorinė oro temperatūra 7 °C S.T./ 6 °C Š.T.

(4)      Karštas vanduo nuo 30 ° C iki 35 ° C, išorinė oro temperatūra 7 °C S.T./ 6 °C Š.T.

(*)      D pusė: ventiliatoriaus pusė.

(N.B.) WP versijos svoris nurodytas techninėje dokumentacijoje.