Trumpa informacija

CHA/IK/A 674-P - 2356-P  MultiPower serijos ir A ENERGIJOS EFEKTYVUMO KLASĖS šalčio mašinos yra aukščiausio universalumo ir patikimumo lygio mašinos, mikroprocesorinis valdymas, optimizuoja spiralinio kompresoriaus veikimo laiką ir reguliuoja agregato galią atsižvelgant į sistemos šiluminį apkrovimą. Agregatai naudoja švarų R410A šaldymo agentą, pilnai atitinka Kioto protokolo sąlygas (O.D.P=0) ir užtikrina aukštą energetinį efektyvumą. Faktiškai esant mažesniam nei 50%  darbingumui šalčio mašinos MultiPower E.E.R rodyklis yra aukštesnis negu pas tradicinias šalčio mašinas. Šalčio mašinos MultiPower turi aukštas E.S.E.E.R reikšmes, žemas paleidimo įtampas ir labai žemą agregato triukšmo lygį, nes ventiliatoriaus apsukų greitis yra tolygiai reguliuojamas atsižvelgiant į sistemos apkrovimą, ypač nakty. Šioje serijoje yra naudojami aukšto patikimumo komponentai, todėl atkrenta būtinybė naudoti inercinę talpą. Dėka kompresorių reguliavimo, padidėja mašinos resursai ir sumažėja avarijos rizika. Faktiškai kompresoriaus sustojimas nesumažina šaldymo mašinos patikimumo, kuri tęsia darbą prie mažo nąšumo. Dėl didelio agregato patikimumo sumažėja techninio aptarnavimo reiklumas.  

VERSIJOS

CHA/IK/A

Tik šaldymas 

CHA/IK/A/SSL

Tik šaldymas super tyli versija

CHARAKTERISTIKOS

  • Atraminė konstrukcija iš cinkuoto plieno, padengta poliesterio milteliniais dažais.
  • INVERTER ir ON-OFF spiraliniai kompresoriai su alyvos stebėjimo langeliu, vidine apsauga nuo perkaitimo ir karterio šildytuvu.
  • Ašinis ventiliatorius, tiesiogiai sujungtas su elektros varikliu.
  • MICROCHANNEL kondensatorius sudarytas iš varinių vamzdžių su aliuminio plokštelėmis.
  • Garintuvas plokštelinio šilumokaičio tipo iš nerūdijančio plieno AISI 316. Su dvejais nepriklausomais kontūrais iš šaldymo agento pusės ir vienas iš vandens pusės. 
  • Elektroninis termostatinis vožtuvas
  • R410A šaldymo agentas.
  • Elektroninis prietaisas tolygiam kondensatoriaus ventiliatoriaus greičio reguliavimui, kad sumažinti triukšmo lygį. Taip pat prietaisas leidžia eksploatuoti  šalčio mašiną šaldymo režimu prie išorės temperatūros iki -20 ° C.
  •  Elektros skydelis turi: pagrindinį jungiklį su durų spynos rakinimo įtaisu, saugiklius, apsauga nuo kompresoriaus ir ventiliatoriaus perkrovos.
  • Mikroprocesorinis valdymas ir reguliavimas.

PRIEDAI

Gamykliškai sumontuoti priedai:

IM       Apsauginis modulis

SL       Papildomas triukšmo slopinimo priedas

DS       Ekonomaizeris

BT       Žema temperatūrinis rinkinys

EC      EC invertoriniai ventiliatoriai

RT       Pilna šilumos rekuperacija

PS        Viengubas cirkuliacinis siurblys

PD        Dvigubas cirkuliacinis siurblys

PSI      Invertorinis viengubas cirkuliacinis siurbly

PDI      Invertorinis dvigubas cirkuliacinis siurblys

Atskirai tiekiami priedai:

CR       Nuotolinio valdymo pultas

IS       RS 485 sąsaja

RP      Apsauginės metalinės grotelės kondensatoriui

AG     Guminės vibroatramos

MN    Aukšto ir žemo slėgio manometrai